Erkeklerin istediği cinsel sırlar !

Erkeklerin istediği cinsel sırlar !Erkeklerin istediği cinsel sırlar !

Erkekler için cinsel hayat da bazı sırlar vardır. Bu yazımız da sizlere erkeklerin istediği cinsel sırları anlatmaya çalışacağız. İşte erkeklerin hayallerin de ve sırların da neler vardır ? Sorusunun cevapları ;

  • Erkekler kendi kendilerini tahrik edebilen kadınlar dan etkilenmektedir. Erkekler her zaman kadınlarının ateşli ve tutkulu olmasını ister ki erkeklerini hemen tahrik edebilsinler.
  • Erkekler seksin eğlenceli olmasını isterler. Yapılan bir araştırmaya göre erkeği seks sırasın da en çok tahrik eden durumlar arasın da ilk sıra da gülen kadınlar gelmektedir.
  • Erkekler her zaman yönlendiren taraf olmak istemezler, zaman zaman da kadının erkeğine tutkulu bir şekil de ne istediğini anlatmasını ister. Kadınların da erkekleri yönlendirmeleri gerekmektedir.
  • Erkekler genel de baskın yani aktif olan taraf olmak isteseler de, kadınların da baskın olmalarını arzulamaktadırlar. Kadınların arzuları hareketleri her zaman erkekleri çok etkilemektedir.
  • Erkeklerin unutmayacakları seks deneyimleri her zaman listelerin de ilk sırada yer almaktadır. Erkeklere farklı şeyler yapmanız gerekmektedir. Tam sizi istediğin de kaçabilir ve onu tahrik edebilirsiniz…

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Geciktirici Sprey Eczane Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
© 2018