Cinsellik olmadan hayat düşünülmez !

Cinsellik olmadan hayat düşünülmez !Cinsellik olmadan hayat düşünülmez !

İnsanlar farkın da olmasalar da cinsellik çiftlerin hayatın da bir çok şeyi düzeltmek de ve daha mutlu bireyler olmalarına yardımcı olmaktadır. Cinsellik olmadan hayat düşünülmez ! Çünkü cinsellik insanlara doğdukları andan itibaren verilen bir hediyedir. Bu hediyeyi iyi bir şekil de değerlendiren insanlar cinsel hayatların da çok daha mutlu ve kaliteli zaman geçirebilmektedir.

Sizler de cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyorsanız ilk kural olarak cinsellik ile seks kavramlarını karıştırmamanız gerekmektedir. Cinsellik doğuştan itibaren var olan bir durum iken , seks insanların cinselliklerini paylaşmasına denmektedir. Seks birbirlerine aşık olan insanların cinselliği paylaşmalarının en güzel yoludur. Bu neden ile arada ki bu ince çizgiyi mutlaka bilmeniz gerekmektedir.

Cinsellik olmadan hayat düşünülemez çünkü bu durum insanların hayatlarının bir parçasıdır. Ancak seks yapmadan hayatını geçiren insanlar olabilir. Bu nokta da ayrımı yapmak son derece büyük taşımaktadır. Sizler de cinsel mutluluğunuzu yakalamak için bu ayrımı iyi yapın ve özellikle uzun süreli ilişkiler yaşayan bireyler cinsel konular da çok daha dikkatli olmalıdırlar.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Geciktirici Sprey Eczane Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
© 2018